Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

( Local Automotive Club )

Home1GallerySearchLatest imagesRegisterLog in

- Welcome To Website TonGkop Performance Team - www.tongkop.org -

salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Author Message
> FORENSIK 86<

> FORENSIK 86<

Number of posts : 222

salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar Vide
PostSubject: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 1:12 am

salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar Sapie10

Arrow @birain sedang merasa suhu kepanasan enjinnya selepas mlakukan drif..hehehehhe..
Back to top Go down
cute n simple

cute n simple

Number of posts : 252

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:05 am

owh patut la polis tahan dia minggu d cmpang MELUGUS ari 2...mungkin dia ada drift d pekan papar kali 2..kan bi rain hik hik hik salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 54492 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 54492 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 54492
Back to top Go down
http://www.tongkop.org
kamal

kamal

Number of posts : 99

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 4:46 am

aku pun mau la belajar drift la ngan budak drift papar hahahhahahahhahah salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 949584 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 949584 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 949584 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880
Back to top Go down
SAA 7441 T

SAA 7441 T

Number of posts : 178

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 10:19 pm

cute n simple wrote:
owh patut la polis tahan dia minggu d cmpang MELUGUS ari 2...mungkin dia ada drift d pekan papar kali 2..kan bi rain hik hik hik salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 54492 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 54492 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 54492

aku dgr dia cucuk2 kreta peronda,psl tu la polis cari dia..haha
Back to top Go down
SAA 7441 T

SAA 7441 T

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 10:21 pm

kamal wrote:
aku pun mau la belajar drift la ngan budak drift papar hahahhahahahhahah salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 949584 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 949584 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 949584 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880

aku pun mau jga..hehe..kreta lg sama ngan kreta guru dia..hehe
Back to top Go down
cute n simple

cute n simple

Number of posts : 252

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 10:36 pm

SAA 7441 T wrote:
kamal wrote:

lau ko mau blajar,ko mst pakai slipar jipun..sbb 2 la praturan dia.. hik hik hik hik hik hik
Back to top Go down
http://www.tongkop.org
SAA 7441 T

SAA 7441 T

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 10:37 pm

cute n simple wrote:
SAA 7441 T wrote:
kamal wrote:

lau ko mau blajar,ko mst pakai slipar jipun..sbb 2 la praturan dia.. hik hik hik hik hik hik

haha..ba..asl ja aku dpt ilmu drift,sggup aku pki slipar jipun..haha..pki kaki ayam pun buli..haha
Back to top Go down
Bengkutut sungai

Bengkutut sungai

Number of posts : 38

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeWed Feb 11, 2009 3:41 am

biar btl nie,klu mcm tu aku pun mahu belajar drif lah dgn budak drif papar,tapi berapa bayaran yg perlu di bayar Question
Back to top Go down
babybeeLicca

babybeeLicca

Number of posts : 697

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeWed Feb 11, 2009 10:22 am

d simpang melugus???????
wahhh.....congrate ar...kena tahan peronda pula...
aku pernah kena bubut ja...hahahahaaaaa
nda jg dia tebubut....ampus kali kan...
Back to top Go down
SAA 7441 T

SAA 7441 T

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 5:33 am

Bengkutut sungai wrote:
biar btl nie,klu mcm tu aku pun mahu belajar drif lah dgn budak drif papar,tapi berapa bayaran yg perlu di bayar Question

haha..free bro..nda pyh bayar2..
Back to top Go down
SAA 7441 T

SAA 7441 T

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 5:34 am

babybeeLicca wrote:
d simpang melugus???????

mmg la..enjin keta pronda masi standard,ko pnya dh upgrade..hehe
Back to top Go down
SAA 7441 T

SAA 7441 T

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 6:01 am

> FORENSIK 86< wrote:
salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar Sapie10

Arrow @birain sedang merasa suhu kepanasan enjinnya selepas mlakukan drif..hehehehhe..

dia chech tayar tu..haha..botak atau nda tayar dia..
Back to top Go down
KesiSAng Tanah

KesiSAng Tanah

Number of posts : 188

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 8:28 am

sda kurik enjin tu kreta..hahaha
Back to top Go down
KesiSAng Tanah

KesiSAng Tanah

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 8:29 am

Bengkutut sungai wrote:

ele..kau tu mea2 jo..
Back to top Go down
SAA 7441 T

SAA 7441 T

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 9:00 am

dia drift kpala di luar lagi..haha
Back to top Go down
silent killer

silent killer

Number of posts : 745

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 10:02 am

KesiSAng Tanah wrote:
sda kurik enjin tu kreta..hahaha

jgn ko silap bkn setakat enjin ja yg dia kurik nie..hahaha...ada lg tp biarla rahsia...
Back to top Go down
silent killer

silent killer

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 10:04 am

hahaha....bahaya nie urg...
Back to top Go down
kamal

kamal

Number of posts : 99

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeFri Feb 13, 2009 2:27 am

kurik plug ka...hehehheheh kurik saja.......jangan nda kurik....... salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 949584 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 949584
Back to top Go down
KesiSAng Tanah

KesiSAng Tanah

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeFri Feb 13, 2009 6:19 am

haha..nti bt show la sama2 ngan gurunya skali..haha salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 54492 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 54492
Back to top Go down
babybeeLicca

babybeeLicca

Number of posts : 697

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeFri Feb 13, 2009 10:10 am

SAA 7441 T wrote:
babybeeLicca wrote:
d simpang melugus???????

ada lgi upgrade chai....
stndard 850 bha tu.....
menang lgi kancil c mawi tu...
kalah abes klisa aku tu...
ayam ja klisa aku tu...
Back to top Go down
silent killer

silent killer

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeSun Feb 15, 2009 5:49 am

KesiSAng Tanah wrote:
haha..nti bt show la sama2 ngan gurunya skali..haha salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 54492 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 54492

ya btl 2..tgk kreta sapa yg mantap...
Back to top Go down
SimpLeGurL

SimpLeGurL

Number of posts : 133

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeThu Feb 26, 2009 2:35 am

salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880 salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar 508880
Back to top Go down
SAA 7441 T

SAA 7441 T

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeThu Feb 26, 2009 5:13 am

babybeeLicca wrote:
SAA 7441 T wrote:
babybeeLicca wrote:
d simpang melugus???????

ada lgi upgrade chai....
stndard 850 bha tu.....
menang lgi kancil c mawi tu...
kalah abes klisa aku tu...
ayam ja klisa aku tu...

jan ko merendah dri ba..hehe
Back to top Go down
Bengkutut sungai

Bengkutut sungai

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeFri Mar 06, 2009 11:09 am

SAA 7441 T wrote:
dia drift kpala di luar lagi..haha
klu mcm tu mesti kena wat surat wasiat tu bro
Back to top Go down
Bengkutut sungai

Bengkutut sungai

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitimeFri Mar 06, 2009 11:13 am

silent killer wrote:
KesiSAng Tanah wrote:

ya btl 2..tgk kreta sapa yg mantap...
baik kamu belajar lah cepat2 seblm terlambat bab kekosongan kelas tu terhad hik hik hik hik hik hik hik hik hik hik hik hik hik hik hik hik hik hik
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar   salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar I_icon_minitime

Back to top Go down

salah seorang yg berjaya berguru dgn bdak drif papar

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2 Go to page : 1, 2  Next